Az évszázadok posztírója, személyesen.
-
38 Bejegyzések
-
1 Fényképek
-
0 VideĂłk
-
Funny posztíró!
-
Itt él Los Santos
-
Innen Skandinávia
-
NĆ
-
EgyedĂŒlĂĄllĂł
-
02/23/2000
-
KövetĆk 761 ember
ĂjdonsĂĄgok mostanĂĄban
-
Jó reggelt! ÉrdeklĆdni szeretnék, hogy milyen név az, hogy Hó Virág, és ha ez valid név, akkor miért egy napraforgó van a név mellett?Jó reggelt! ÉrdeklĆdni szeretnék, hogy milyen név az, hogy Hó Virág, és ha ez valid név, akkor miért egy napraforgó van a név mellett?10 HozzĂĄszĂłlĂĄs 0 MegosztĂĄs 159 MegtekintĂ©s 0 VĂ©lemĂ©nyek4
Låjkolåshoz, megosztåshoz és kommenteléshez jelentkezz be! -
Jó reggelt, mennyi új pofa van ezen a platformon.Jó reggelt, mennyi új pofa van ezen a platformon.5 HozzĂĄszĂłlĂĄs 0 MegosztĂĄs 212 MegtekintĂ©s 0 VĂ©lemĂ©nyek
4
-
Kiara Vaughhï»ż BarátnĆmmel a város legféltettebb kincseit, legjobb sztorijait vagy a legkomolyabb embereit keressük. Várjuk a jelentkezĆket hozzászólás formájában![CounreyG]ï»ż BarátnĆmmel a város legféltettebb kincseit, legjobb sztorijait vagy a legkomolyabb embereit keressük. Várjuk a jelentkezĆket hozzászólás formájában!10 HozzĂĄszĂłlĂĄs 0 MegosztĂĄs 303 MegtekintĂ©s 0 VĂ©lemĂ©nyek2
-
Valaki írjon már nekem! đ A lány azért törölte az üzenetemet, mert nem voltam szimpatikus neki… đValaki írjon már nekem! đ A lány azért törölte az üzenetemet, mert nem voltam szimpatikus neki… đ5 HozzĂĄszĂłlĂĄs 0 MegosztĂĄs 293 MegtekintĂ©s 0 VĂ©lemĂ©nyek4
-
A mai naptól én is belevágnék a DJ pályába. Tud valaki esetleg magántanárt ajánlani? Persze csak olyat, aki tényleg ért hozzá.A mai naptól én is belevágnék a DJ pályába. Tud valaki esetleg magántanárt ajánlani? Persze csak olyat, aki tényleg ért hozzá.16 HozzĂĄszĂłlĂĄs 0 MegosztĂĄs 298 MegtekintĂ©s 0 VĂ©lemĂ©nyek
3
-
De szeretem, amikor egy posztot 21× osztotok meg… ez így nagyobb promóció?De szeretem, amikor egy posztot 21× osztotok meg… ez így nagyobb promóció?6 HozzĂĄszĂłlĂĄs 11 MegosztĂĄs 288 MegtekintĂ©s 0 VĂ©lemĂ©nyek
3
-
Sziasztok, mi jár ma a fejetekben? đ€đđSziasztok, mi jár ma a fejetekben? đ€đđ18 HozzĂĄszĂłlĂĄs 0 MegosztĂĄs 272 MegtekintĂ©s 0 VĂ©lemĂ©nyek1
-
[Copy1234]
Kedvesem, te hányszor teszed ki ugyanazt a képet, ühüm?
Így lesz rajta több like, vagy csak azért teszed ki, hogy te legyél felül?
Indokold meg nekem, légy szíves, már olyan kíváncsi vagyok.[Copy1234] Kedvesem, te hányszor teszed ki ugyanazt a képet, ühüm? Így lesz rajta több like, vagy csak azért teszed ki, hogy te legyél felül? Indokold meg nekem, légy szíves, már olyan kíváncsi vagyok.10 HozzĂĄszĂłlĂĄs 0 MegosztĂĄs 356 MegtekintĂ©s 0 VĂ©lemĂ©nyek
5
-
Nati đ€ Ez eléggé béna volt, hogy csak a semmiért letiltasz, de készülj fel, meg foglak mondani anyukádnak! đ€đ – Legyetek szívesek, küldjétek neki tovább! đ©đ[kamikii_11474] Ez eléggé béna volt, hogy csak a semmiért letiltasz, de készülj fel, meg foglak mondani anyukádnak! đ€đ – Legyetek szívesek, küldjétek neki tovább! đ©đ12 HozzĂĄszĂłlĂĄs 1 MegosztĂĄs 467 MegtekintĂ©s 0 VĂ©lemĂ©nyek
3
-
A mai napon rájöttem arra, hogy Marcus Rybak - nak a város élvonalában kellene szerepelnie. đ Igaz, csúnya dolog volt megfutamodni, de adójuk 1%-ával támogassák đ, illetve egy like-kal đ, köszönöm szépen! đâšA mai napon rájöttem arra, hogy [sanyi15_12607] - nak a város élvonalában kellene szerepelnie. đ Igaz, csúnya dolog volt megfutamodni, de adójuk 1%-ával támogassák đ, illetve egy like-kal đ, köszönöm szépen! đâš14 HozzĂĄszĂłlĂĄs 2 MegosztĂĄs 417 MegtekintĂ©s 1 VĂ©lemĂ©nyek
7
Tovåbbi történetek