‌‌‌
‌‌‌
đŸ”„ Készülj, Los Santos! đŸ”„
November 2-án este 19:00-tól Gokart Futam az Autopia Parkway-en! đŸŽïžđŸ’š

Ki lesz a város Schumacherje, és ki az, aki az elsƑ kanyarban a gumifalban végzi? 👀
Gyere, ha bírod a sebességet – vagy ha csak röhögnél azon, ahogy mások kipörögnek a rajtnál. 😎
Most nem csak a dicsƑség vár a gyƑztesre! 💾
I - helyezett: 100.000$
II- helyezett: 75.000$
III - helyezett: 50.000$

📍 Helyszín: Autopia Parkway
🕖 IdƑpont: 11.02 – 19:00

#bennys #gokart
0 Hozzåszólås 0 Megosztås 364 Megtekintés 0 Vélemények