Azon gondolkozok sokszor, hogy miért "vagyok más" mint a többiek? Mindenki körülöttem boldog, és nekem nem sikerül sosem semmi konkrétan.
Azon gondolkozok sokszor, hogy miért "vagyok más" mint a többiek? Mindenki körülöttem boldog, és nekem nem sikerül sosem semmi konkrétan.
0 Hozzászólás 0 Megosztás 19 Megtekintés 0 Vélemények