Valaki írjon már nekem! 😅 A lány azért törölte az üzenetemet, mert nem voltam szimpatikus neki… 😕
Valaki írjon már nekem! 😅 A lány azért törölte az üzenetemet, mert nem voltam szimpatikus neki… 😕
Szomorú
4
5 Hozzåszólås 0 Megosztås 292 Megtekintés 0 Vélemények